Mikäli tuotetiedot puuttuvat tai sopivaa mallia ei löydy, kysy apua asiakaspalvelusta. email asiakaspalvelu@smartit.fi 

TUOTTEEN TIEDOT


 

HP - Fibre Channel kaapeli - monimuoto LC (uros) - monimuoto LC (uros) - 5 m malleihin StorageWorks


221692-B22
256,00 €

Tuotetta ei saatavilla



5-meter LC-LC Multi-Mode Fibre Cable used to interconnect EVA3K to switches (with LC connectors) or switches to FC HBAs (with LC connectors)

Compaq is a leading global provider of information technology products, services and solutions for enterprise customers. Compaq designs, develops, manufactures and markets information technology equipment, software, services and solutions, including industry-leading enterprise storage and computing solutions, fault-tolerant business-critical solutions, communication products, personal desktop and notebook computers, and personal entertainment and Internet access devices.

Tarkemmat tiedot tuotteesta

Paino ja mitat
Tuotteen paino 240 g
Väri
Kaapelin väri Oranssi
Other features
Tuotteen mitat (LxSxK) 270 x 327.2 x 63.5 mm
Tekniset tiedot
Liitin 1 2 x LC
Liitin 2 2 x LC
Sukupuoli male/male
Johdon pituus 5 m
Source data-sheet Icecat.biz


Ostoskori

Ostoskorissa ei tuotteita.

Yhteensä: